دانلود رایگان کتاب اسراربشقاب های پرنده با فرمت pdf

معرفی کتاب:(اسراربشقاب های پرنده)

این کتاب(اسراربشقاب های پرنده) برگردان داستانی به اسم «COMMUNION – A true story »بود که به راستی خاطرات نویسنده آن ویتلی استریبر از دزدیده شدنش بدست موجودات فضایی ( یک تصادف تقریبا گونه سوم و البته بسیار هیجان انگیز!!) به حساب می آمد ولی مقدمه اختصار داریوش ادیب بر این کتاب بیش از متن اصلی و طولانی آن مهم به نظر می آمد چراکه در آن ضمن گوشزد یادبود ای از ملاقات با پسری که مدعی دیدار با بشقابهای پرنده در پارک جنگلی عباس آباد طهران بود تصاویری را که وی از بشقابهای پرنده در طهران گرفته بود منتشر می ساخت . تصاویری که گفته شد در ماهنامه بشقابهای پرنده ( که در آمریکا منتشر می شود ) نیز منتشر شده است. این تصاویر در برخی از موارد از عکس ها بشقابهای پرنده مکزیکو سیتی نیز واضح تر بودند.(اسراربشقاب های پرنده)
بر بر پایه آمار منتشر شده بدست سازمان ملل متحد، از سنه ۱۹۴۷ لغایت کنون بیش از ۱۵۰ میلیون مورد گزارش دیدن اشیاء پرنده ناشناس (UFO) به مراجع قانونی صورت گرفته است که از این تعداد، ۲۰۰۰۰ باره گزارش فرود شیئ پرنده ی ناشناس بوده است. در این بین بیشمارند کسانی که گزارش کرده اند که توسط نیروهای ناشناخته و یا موجوداتی غیر زمینی از بستر و کاشانه ی خود ربوده شده اند و بر رویشان آزمایشاتی چهره گرفته که بعضاً بسیار مشقت آور و عذاب آلود بوده است.(اسراربشقاب های پرنده)
یکی از مطرح ترین و نامدار ترین این افراد، وایتلی استریبر، نویسنده و محقق آمریکایی است که کتاب آماده را به تحریر در آورده است.(اسراربشقاب های پرنده)
وی در سال ۱۹۸۹ کتاب پر فروش Communion یا مشارکت را بصورت گزارشی از آنچه بر وی ماضی بود نگاشت و در آن مطرح کرد که از سن ۸ سالگی تا زمان نوشته شدن کتاب (۴۵ سالگی) به دفعات بدست موجودات فرازمینی ربوده شده و خانواده اش نیز ازین تجربه محروم نبوده اند. اتفاقات گوناگونی مشابه ساعات گمشده (Missing Time)، ایجاد لکه هایی به شکل نقوش هندسی بر روی پوست تن و تا فرجام گزارشهایی است که وایتلی استریبر به تفصیل در ارتباط با ی آن کلام به وسط می آورد.(اسراربشقاب های پرنده)
پس از انتشار کتاب، وایتلی فعالیتهای تخصصی خویش را در این زمینه افزایش عدل و هدفش همواره این بود که به نوعی حقوق نادیده گرفته شده ی ربوده شدگان را به ایشان باز گرداند. یکتا از موثرترین اقدامات وی، تاسیس وب سایتی با اسم http://www.unknowncountry.com بود که درآن، وایتلی به ارائه پسینیان اخبار و مکشوف ها درمورد همگی حقایق انکار شده از آنگونه موجودات فرازمینی پرداخت. در این بین وی مشارکت های بی شاعبه ای با سایر محققین سرشناس در این زمینه را پیش درآمد نمود. از دسته می نا به خانم لیندا مولتون هاوی (Linda Moulton Howe) اشاره کرد که گرداننده و بنیادگزار وب سایت http://www.earthfiles.com می باشد. در این تارنما بی نظیر، علاقه مندان می توانند جشنواره ای از گونه ها گزارشاتی را بیابند که در هیچ کجای سایر مطرح نیستند و شامل اند بر همگی اتفاقاتی که عمدتاً در ارتباط با ی موجودات فرازمینی رخ می دهند. مطالعه ی این تارنما خالی از لطف نیست.(اسراربشقاب های پرنده)
همچنین از فعالیتهای وایتلی می تاب به مشارکت او با جورج نوری (George Noory) موسس و گرداننده ی رادیو Coast to Coast اشاره نمود که دومین ایستگاه رادیویی پر بیننده در سراسر آمریکا به آمار می رود در حالیکه گردانندگان آن از ۵ نفر دست درازی نمی کنند! در این رادیو نیز مباحث گوناگونی در مورد علوم ناشناخته و عوالم درک نشده مطرح می شود. مشهوریت کسان بسیار زیادی مدیون این ایستگاه رادیویی کوچک و پر طرفدار است. وایتلی به دفعات با این رادیو مصاحبه کرده است و گاهی اوقات هم به عنوان مصاحبه کننده با رادیو مشارکت کرده است. از جمله مصاحبه های پر سر و صدای وایتلی می طاقت به مصاحبه ی او با خلبان پرویز جعفری اشاره نمود. خلبان جعفری در سال ۱۳۵۵ یا ۱۹۷۶ یگانه از نادرترین تجربه های پیگیری یوفوها را درآسمان طهران پشت راز گذاشت و شغل خود را فدای آن یک شب شگفت نمود. خلبان جعفری و وایتلی دوستان احسان برای هم بودند. در ضمن وایتلی همیشه گفته است که به مسایل ایران علاقه مند بوده و منابعی از درون ایران برای او اخبار کشورمان را مخابره می کنند.
استریبر در میانه ها دهه نود به رویداد آرتور بل (Art Bell) کتاب مهمی با نام Super Storm را نگاشتند که در ارتباط با دگرگونی ها شدید اقلیمی در سالهای قبل رو بود. در این کتاب وایتلی نظریه ای را مطرح نمایش داد که مدعی است توسط فرازمینیان به وی الهام شده است. او نظریه ی نمک زدایی از دریاها بر نشانه ذوب یخهای قطبی را مطرح کرد که باعث فرونشستن جریانهای اصلی هوا در سراسر کره زمین می شود و در نهایت یک عصر یخبندان را به پیگیری خواهد داشت. از روی این کتاب، رونالد امریش، کارگردان فیلم ۲۰۱۲، فیلمی را با عنوان “The Day After Tomorrow” در سنه ۲۰۰۱ ساخت که باره پیشباز جوامع مدافع پیرامون زیست واقع شد و فیلم مستند An Inconvenient Truth از آقای ال گور نیز مهر تاییدی شد بر نظریه ی وایتلی استریبر.(اسراربشقاب های پرنده)
آشنایی با او و قرار اخذ در جریانات فکری و روحی این مؤلف ی رنج کشیده ی آمریکایی، دید وسیعی از جهان را قبل رو قرار می دهد. او در سالهای بازپسین نقشی موثر در شناسایی افکار و آرایی داشت که هماره مورد بی مهری واقع شده اند. و حقیقتاً استریبر در این گذرگاه کامیاب بوده است.(اسراربشقاب های پرنده)
خواندن این کتاب که در اصل با نام Communion (مشارکت) در سراسر دنیا و در ایران با نام بی ریط “اسرار بشقاب پرنده” !!! نشر یافت را به تمام علاقه مندان و جویندگانی که درباره موجودات فرازمینی سائل و پژوهنده اند توصیه می کنم. انگیزه اینکه می گویم اسم ایرانی این کتاب بی ربط است اینست که در سرتاسر کتاب هیچ صحبتی در ارتباط با بشقاب پرنده به میانی نیامده است و نکته ی جالب این داستان اینست که وایتلی لغایت زمان نگاشتن این کتاب هیچ UFO یا بشقاب پرنده ای را به چشم خود ندیده بوده است.(اسراربشقاب های پرنده)
مترجم کتاب، آقای دکتر داریوش ادیب، کانی شناس و سنگ شناس مطرح ایرانی، فارق التحصیل دانشگاه شیراز و مدرس دانشگاهی در کالیفرنیا است. او شخصاً در سنه ۱۳۶۵ تجربه ای از دید اشیاء مجهول الهویه پرنده در منطقه عباس آباد تهران را پشت راز نهاده بود. رخدادی که در گونه خویش کم مانند بوده و طی آن به مدت ۳ شب پیاپی، در ناحیه عباس آباد تهران، اشیاء پرنده به ایاب و ذهاب پرداختند که در کتاب ۴ عکس از آنها درج شده است. این جستار دکتر ادیب را ناچار به تحقیق و مطالعه کرد و تقریباً در همان سالها، کتاب وایتلی راز و صدای زیادی را در آمریکا به راه انداخت، پس دکتر ادیب تصمیم به برگردان و نشر آن گرفت. در ادامه ی این راه، او کتاب دیگری را با اسم “پیام آور کیهان” نگاشت که در اصل برگردان کتاب Alien Agenda یا “مقوله ی بیگانه” اثر جیم مارس (Jim Marrs) نویسنده و پژوهشگر مشهور آمریکایی است. در این کتاب سعی شده است لغایت شمار زیادی از نامه های رسمی ای که بین مقامات والا جایگاه ی آمریکایی رد وبدل شده اند افشا شود چراکه این نامه ها در بر گیرنده مطالب شگفت آوری درباره حضور فرازمینیان در خاک آمریکا می باشند و بعضاً به دیپلماسی فی مابین دولت آمریکا و فرازمینیان می پردازند. امروزه به این دیپلماسی ExoPolitics می گویند.(اسراربشقاب های پرنده)
متاسفانه دکتر ادیب هم به مشابه خلبان جعفری، از مواجهه با حقیقت فرازمینیان خیر ندید و او نیز اعتبار شغلی خود را فدای دریافتن به این واقعیت رو کرد و اینک به شکل مردی “دلتنگ” (Homesick) در منزلش انتظار دیدار آنان را می کشد…(اسراربشقاب های پرنده)

مولف:وایتلی استریبر

مترجم:دکتر داریوش ادیب

زبان:فارسی

تعداد صفحات:358

کیفیت صفحات:عالی

فرمت کتاب:پی دی افpdf

سفارش کتاب(pdfوچاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814

6,000 -

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید


asrar boshghab_1548935069_21558_1561_1122.zip5.18 MB

خرید محصول

پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 6,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت